KOMUNIKAT dotyczący funkcjonowania Centrum Informatycznych Usług Wspólnych Olsztyna (CIUWO).


W związku z działaniami profilaktycznymi, które mają zapobiegać szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce, w trosce o dobro jednostek obsługiwanych, pracowników i osób korzystających z usług Centrum Informatycznych Usług Wspólnych Olsztyna zwracamy się z apelem o zaniechanie, a w sprawach szczególnie istotnych ograniczenie do minimum bezpośrednich wizyt w Centrum.

  1. W przypadku potrzeby kontaktu z nami w celu złożenia pisma/ wniosku/ dokumentu prosimy o korzystanie z platformy EPUAP.
  2. W przypadku potrzeby złożenia zapytań prosimy o komunikację mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. W przypadku potrzeby kontaktu z nami prosimy o korzystanie z informacji telefonicznej
  • pod numerem telefonu 89 752 58 88 w przypadku problemów ze sprzętem, systemami informatycznymi lub potrzebą zmiany hasła,
  • pod numerem telefonu 89 752 58 00 w przypadku konieczności kontaktu z sekretariatem/ kancelarią CIUWO
  1. W przypadku konieczności osobistego złożenia pisma/ wniosku/ dokumentu w siedzibie Centrum uprzejmie prosimy najpierw o kontakt telefoniczny celem ustalenia sposobu załatwienia sprawy.

Jednocześnie informujemy, że w ramach przyjęć interesantów w sprawach skarg i wniosków Zastępca Dyrektora CIUWO będzie pełnił dyżur wyłącznie telefonicznie (w środy w godz. od 15.00 do godz. 16.30).


Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. poniedziałek, 22 czerwiec 2020 13:01 Karol Tabaka